23.august 2019

     MENU

Úvod
YouTube
Kontakt


Vyhľadávanie v archíve: fulltextové vyhľadávanie (aj v tele textu)


Vyhľadávanie v Svätom Písme:
     FACEBOOK

     NA ZAMYSLENIE

    Boh je to najbližšie, ako je len nutné pre to, čo je úplne jednoduché a zároveň to najvzdialenejšie, ako je to tiež len nevyhnutné pre to, čo je celkom jednoduché. Boh sám je to najnepreniknuteľnejšie a zároveň to, čo všetko napĺňa a obsahuje.

~Karl Barth~

20.06.2003 - Miron
čítanosť861 reakcie0
(Share 253 0)


Téma: Bdelosť

Myšlienky... 82b/2000

       Malý chlapček, Paul Hailey, žil v Denveri. Mal zhubný rakovinový nádor a veľmi trpel. Prezident Dwight Eisenhower často trávil svoju dovolenku v Denveri. Keď sa dozvedel o tomto chorom chlapčekovi, rozhodol sa ho navštíviť. Prezidentská limuzína zastala pred domom chorého chlapca. Dvere nečakanej návšteve otvoril jeho otec – neoholený, neučesaný, v špinavom tričku a džínsoch. Prezident dal chlapcovi darček, vzal ho na ruky a odniesol do limuzíny. Vodič dostal príkaz, aby chlapca vzal na malú okružnú jazdu. Malý Paul bol veľmi šťastný.
       Keď prezident odišiel, zhŕkli sa všetci susedia. Boli vzrušení a chválili prezidenta za tento skutok. Iba jeden človek ho nechválil. Bol to chlapčekov otec. A to len z jedného dôvodu: hanbil sa, že nebol pripravený na takúto návštevu.
25.06.2003 | Čítanosť(1454)
Téma: Bdelosť / Múdrosť


© 2003 - 2015 Miron Keruľ - Kmec
Stránka je umiestnená na WebGlobe.
webdizajn
Computer and internet Computer and internet