14.júl 2020

     MENU

Úvod
YouTube
Facebook
Podcast
Kontakt


Vyhľadávanie v archíve: fulltextové vyhľadávanie (aj v tele textu)


Vyhľadávanie v Svätom Písme:
     NA ZAMYSLENIE

    Hľadajte Ježiša, snažte sa nadobudnúť hlbokú osobnú vieru, ktorá bude ovplyvňovať a usmerňovať váš život; ale nadovšetko nech je vaším zaangažovaním a programom zamilovať si Krista úprimnou, čistou a osobnou láskou. Nech vám je Kristus priateľom a oporou na životnej ceste. Jedine On má slová večného života.

~Ján Pavol II.~

20.06.2003 - Miron
čítanosť1140 reakcie0
(Share 294 0)


Téma: Svedectvo

Myšlienky... 3b/2001

      Profesor sociológie Anthony Campolo rozprával o dojímavej udalosti, ktorá sa odohrala na tábore stredoškolskej kresťanskej mládeže. Medzi účastníkmi tábora bol aj chlapec, ktorému telesné postihnutie znemožňovalo správne hovoriť. Zajakával sa, napomáhal si gestami... Pre mnohých bol objektom bezcitného vysmievania.
      Jedného dňa ho chlapci určili, aby viedol pravidelnú večernú modlitbu. Dôvod bol jasný. Očakávali od toho kopec zábavy. No tento chlapec bez zahanbenia vstal a začal hovoriť. Bolo vidieť, že každé slovo ho stojí veľkú námahu a sústredenosť. Jeho modlitba bola krátka. Povedal iba: „Ježiš ma miluje – a ja milujem Ježiša.“ To bolo všetko. No na ostatných to malo veľký dopad. Toto vyznanie oslovilo tých, ktorí ho zo zlomyseľnosti určili na vedenie večernej modlitby. V mnohých očiach sa v ten večer objavili slzy.
      Profesor Campalo k tejto príhode dodáva, že v priebehu rokov sa stretol s mnohými z tých chlapcov, ktorí vstúpili do duchovnej služby práve kvôli tomuto vyznaniu.
05.02.2010 | Čítanosť(2859)
Téma: Kresťanstvo / Svedectvo /


© 2003 - 2020 Miron Keruľ - Kmec
Stránka je umiestnená na WebGlobe.
webdizajn
Computer and internet Computer and internet