23.jún 2021

     MENU

Úvod
YouTube
Facebook
Podcast
Kontakt


Vyhľadávanie v archíve: fulltextové vyhľadávanie (aj v tele textu)


Vyhľadávanie v Svätom Písme:
     PRIHLÁSENIE

Pre prístup k všetkým materiálom a pre využitie doplnkových služieb je potrebné prihlásiť sa.
Prihlasovacie meno:

Heslo:

Ak ešte nemáte vlastné konto, môžete sa zaregistrovať.
     NA ZAMYSLENIE

    Od samého počiatku, kým je duša čistá a dá sa tvarovať ako mäkký vosk a ľahko prijíma každú vtlačenú podobu, je potrebné zacvičovať mladého človeka do všetkých dobrých skutkov. Potom, keď sa mu rozum vyvinie a začne sa kriticky pozerať na svet, bude pokračovať v udanom smere a bude samostatne pokračovať s prevzatými zásadami zbožnosti a bude sa stále prikláňať k tomu, čo je užitočné a čomu zvyk poskytuje ľahkosť v dobrom konaní.

~sv. Bazil Veľký~

DOWNLOAD - HS PRAMENE 2005


Príklady, myšlienky a citáty 2005
stiahnuť (cca 2,01 MB)


Databáza programu obsahuje vyše 5400 položiek, t.j. homiletických materiálov, ktoré charakterizuje samotný názov. Program umožňuje vyhľadávanie podľa zadaného kritéria, možnosť záložiek, poznámok, tlač, atď.

PRAMENE 2006
stiahnuť (cca 10,42 MB)


Databáza programu obsahuje vyše 5300 položiek, t.j. homiletických materiálov, ktoré sú na tejto stránke umiestnené v rubrike "Archív" a "Inšpirácie". Program umožňuje vyhľadávanie podľa zadaného kritéria, možnosť záložiek, poznámok, tlač, atď.

Homílie a príhovory 2005
stiahnuť (cca 1,41 MB)


Databáza programu obsahuje vyše 500 položiek - homílii a príhovorov. Program umožňuje vyhľadávanie podľa zadaného kritéria, možnosť záložiek, poznámok, tlač atď.

Archív
stiahnuť (cca 753 kB)


Program, na archiváciu vlastných poznámok, homílii, príhovorov, rovnako však aj iných textov. Umožňuje pridávanie nových záznamov, ich editovanie, tlač, vyhľadávanie, atď. Je vhodný predovšetkým pre kazateľov, ktorí potrebujú mať svoje poznámky sústredené na jednom mieste s možnosťou rýchleho vyhľadania potrebných dokumentov.

Upozornenie

Pred nainštalovaním homiletických programov HS PRAMENE 2005 je potrebné nainštalovať Microsoft .NET Framework - súbor knižníc .NET (samozrejme za predpokladu, že ešte nie je nainštalovaný na cieľovom PC) - stiahnuť (cca 22 MB).

Na požiadanie je možné zaslať všetky uvedené programy na jednom CD - kontakt.


Publikácie:

Čriepky 1
stiahnuť (cca 186 kB)

Čriepky 2
stiahnuť (cca 188 kB)

Čriepky 3
stiahnuť (cca 188 kB)

Čriepky 4
stiahnuť (cca 175 kB)

     ANKETA


© 2003 - 2020 Miron Keruľ - Kmec
Stránka je umiestnená na WebGlobe.
webdizajn
Computer and internet Computer and internet