18.január 2020

     MENU

Úvod
YouTube
Kontakt


Vyhľadávanie v archíve: fulltextové vyhľadávanie (aj v tele textu)


Vyhľadávanie v Svätom Písme:
     FACEBOOK

     NA ZAMYSLENIE

    „Jednoduchý v duchu chce, aby mu niekto iný poradil a naučil ho, ako sa lepšie postaviť k tomu, čo práve žije. Potrebuje väčšmi chápať svoju situáciu, aby sa vedel lepšie dávať.”


~PHILIPPE MADRE~

25.06.2003 -
čítanosť494 reakcie0
(Share 181 0)


Téma: Sväté písmo

Príklad č.1932
(Zdroj: BUSCH, W.: Ježiš náš osud, (bez údajov) 1993, s. 64. )

      Wilhelm Busch rozpráva:
      Ako mladý vojak v čase prvej svetovej vojny som raz bol pri Verdune na stráži. Bol večer. Začínalo sa stmievať. Sedel som na kraji jednej priepasti. Ešte predtým, než sa úplne zotmelo, som zrazu spozoroval, ako sa cez jeden lesný priesek predierala nepriateľská poľná kuchyňa. Nikdy by sme si neboli pomysleli, že sa tadiaľ dá vôbec prejsť. Ale táto poľná kuchyňa, ktorá nevyčkala úplné zotmenie, nám prezradila cestu k nepriateľským stanoviskám. Keď tadiaľ ide poľná kuchyňa, určite budú cez tento priesek prechádzať do nepriateľského tábora i posily pechoty a muničné kolóny! Tu je cesta, ktorou pripochoduje nepriateľ! Čo sme urobili? Pomysleli sme si azda: „Túto cestu treba ušetriť a neostreľovať?“ Práve naopak. Celú noc sme ju držali pod paľbou!
      Biblia je cestou Božích doplňujúcich zaopatrovacích a strelných zásob pre kresťanov. A taký prefíkaný je aj diabol, že túto cestu má pod ustavičnou paľbou.
29.03.2006 | Čítanosť(1774)
Téma: Sväté písmo


© 2003 - 2015 Miron Keruľ - Kmec
Stránka je umiestnená na WebGlobe.
webdizajn
Computer and internet Computer and internet